Prawo nieruchomości i prawo budowlane

Z zakresu prawa nieruchomości świadczę kompleksowe wsparcie obejmujące m. in. badanie stanu prawnego nieruchomości, doradzam w przedmiocie uzyskania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia procesu budowlanego, udziale w negocjacjach i opiniowaniu umów o roboty budowlane, umów sprzedaży oraz najmu nieruchomości, a także zgłaszaniu i popieraniu przed sądem ewentualnych roszczeń wynikających z niewykonania przez którąkolwiek ze stron zobowiązań wynikających z umowy.

Zajmuję się również opiniowaniem umów o roboty budowlane czy umów deweloperskich.

Doradzam w transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami, a także ich najmem i dzierżawą, w tym obejmujących także nieruchomości rolne.

Prowadzę również sprawy o zniesienie współwłasności nieruchomości, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, przywrócenie posiadania, wydanie nieruchomości właścicielowi oraz uzyskanie należnego wynagrodzenia za bezprawne korzystanie z nieruchomości.

Na życzenie Klienta uczestniczę w negocjacjach i mediacjach związanych ze sprawami nieruchomościowymi i budowlanymi.

W przypadku pytań bądź wątpliwości, zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego lub przesyłania wiadomości poprzez formularz kontaktowy.